خواننده آلبوم «28» برای نخستین بار در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت؛ بغض «زانیار» در آخرین کنسرتش در سال 95

خواننده آلبوم «28» برای نخستین بار در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت؛
بغض «زانیار» در آخرین کنسرتش در سال 95
موسیقی ما - در هفتمین شب از سی‌و‌دومین جشنواره  موسیقی فجر، زانیار خسروی برای اولین بار در این جشنواره روی صحنه رفت.
 
این هنرمند کنسرتش را با قطعات «شدی همه دنیام» و «چشمای رویایی» آغاز‌ کرد و پس از آن گفت: «دوست دارم از قهرمانان امروز یاد کنم. امروز بعد از بیدار شدن با این خبر تلخ مواجه شدم و واقعاً غمگین شدم. آمار درستی اعلام نشده اما احتمالاً چند نفر از آتش‌نشان‌های فداکارمان به شهادت رسیده‌اند. از شما می‌خواهیم این قهرمانان را ایستاده تشویق کنید.»
 
او سپس «جاذبه»، «امید دارم هنوز»، «حس کمیاب» و «فکر بکر» را خواند و گفت: «قطعه «زود گذشت» را می‌خوانم که اتفاقاً مدت‌ها است در کنسرت‌ها اجرایش نکرده‌ایم .»
 
او پس از خواندن «زود گذشت» گفت: «قطعاً این آخرین اجرای من در سال 95 است و تا پایان سال در هیچ شهری کنسرتی نخواهم داشت. ممکن است در 4-5 ماه اول سال 96 هم کنسرتی نداشته باشیم. امیدوارم خاطره خوبی از امشب ثبت شود تا انرژی لازم برای تولید آلبوم و قطعات را ذخیره کنیم.»
 
زانیار قطعه «هِی تو» را اجرا کرد و پس از آن با تمجید از انرژی بالای حضار، گفت: «بدون هیچ اغراقی می‌گویم، همه شما را از صمیم قلب دوست دارم و به داشتن چنین طرفدارانی افتخار می‌کنم. به دلیل تفاوتی که سبک کاری من با دیگر همکارانم دارد، وجود شما برایم واقعاً لذت بخش است.»
 
او در ادامه «نه نمی‌شه» را خواند و پس از آن با نوازندگی پیانو توسط محمدرضا رهنما، «اما دلم واست تنگ می‌شه» را خواند.
 
«من میلیونر نیستم» قطعه بعدی کنداکتور برنامه بود و پس از آن، «بدون تو» و «طفره نرو» که می‌توان آن‌ها را پرطرفدارترین قطعات زانیار دانست با هم‌خوانی حضار به اجرا درآمدند.
 
زانیار پیش از اجرای آخرین قطعه‌اش گفت: «در این لحظات از اینکه تا چند ماه کنسرت نخواهم داشت بغض کرده‌ام» و سپس بار دیگر «بدون تو» را خواند.
 
خشایار جوزی (گیتار الکتریک)، علیرضا ثنایی (گیتار الکتریک و آکوستیک)، امید فرهودنیا (گیتار بیس)، امیر محمدی (ساکسفون)، محمدرضا رهنما (کیبورد و پیانو) و علی طاهایی (درامز) ارکستر زانیار خسروی در این کنسرت را تشکیل می‌دادند.
 
در ادامه عکس‌های «سید علیرضا حق‌شناس» از این کنسرت را ببینید.
منبع: 
موسیقی ما
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه 30 دی 1395 - 23:50
 
 
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...