به همت موسسه آوای هنر مهنّا آلبوم تصویری "کنسرت حکایت تندیس" منتشر شد


به همت موسسه آوای هنر مهنّا
آلبوم تصویری "کنسرت حکایت تندیس" منتشر شد
موسیقی ما - آیین رونمایی آلبوم تصویری"کنسرت حکایت تندیس" به همت موسسه آوای هنر مهنّا در سازمان کتابخانه و اسناد ملی فارس تالار سرای سخن برگزار شد.

به گزارش «موسیقی ما»، آلبوم تصویری "کنسرت حکایت تندیس" به آهنگسازی و رهبری علی رادمان که شامل تصاویر کنسرت سال 1392 ارکستر معاصر پارس در تالار احسان شیراز است روانه بازار موسیقی کشور گردید.

سید مجتبی محنا مدیر عامل موسسه آوای هنر مهنا در این باره گفت: «چهار قطعه ارکسترال و یک قسمت از پشت صحنه های کنسرت سال 90 این ارکستر در این دی وی دی قرار داده شده.» ارکستر معاصر پارس در سال 90 توسط رادمان تاسیس شد و اجراهایی در تالارهای وحدت، حافظ، احسان داشته است. رادمان که عضو هیئت علمی دانشگاه است تاکنون اجراهای متعددی در ایران و همچنین در فستیوالهای برون مرزی با رویکرد موسیقی معاصر داشته است. رادمان پیش از این آلبوم کتیبه را منتشر کرده است و در این مجموعه از هنرمندان جوان و مستعد شیراز بهره برده است.

علی رادمان در این باره معتقد است: «در این مجموعه، تصاویری مربوط به کنسرت سال 92 که شامل چهار قطعه با چهار رویکرد مختلف آهنگسازی است دیده میشود که صدالبته با مراحل آماده سازی با شرایطی نه چندان آسان روبرو بوده است.»

یکی از رویکردهای مهم گروه موسیقی معاصر پارس تربیت آهنگسازان جوان، معرفی و اجرای قطعات آنهاست و بزودی شاهد اجرای دیگری از آثار آنها خواهیم بود.همواره گروه موسیقی معاصر پارس با دعوت از مربیان و اساتید مجرب آهنگسازی سعی در ارتقای سطوح علمی و تجربی دانشجویان و آهنگسازان جوان داشته است .
منبع: 
سایت «موسیقی ما»
 
تاریخ انتشار : جمعه 5 آذر 1395 - 11:59
 
 
 
 
 
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...