با همراهی حمزه یگانه، شایان فتحی و ابراهیم علوی؛ گروه آرین کشیشی روی صحنه می‌رود


با همراهی حمزه یگانه، شایان فتحی و ابراهیم علوی؛
گروه آرین کشیشی روی صحنه می‌رود
موسیقی ما - گروه آرین کشیشی بار دیگر روز سه‌شنبه 16 آذر در تالار رودکی با اندکی تغییر در گروه، به اجرای موسیقی می‌پردازد.

به گزارش «موسیقی ما»، گروه آرین کشیشی این روزها مشغول تمرین برای اجرایی است که قرار است با تغییراتی در اعضای گروه روی صحنه برود. آرین پیش از کنسرت‌های خود را با چهره‌های سرشناسی چون حمزه یگانه (پیانو)، هومن نامداری (ساکسوفون)، رضا آذرنجات (ترومپت)، سهراب رمضان‌زاده (درامز) و دارا دارایی (به عنوان نوازنده مهمان) برگزار کرده بود و این‌بار قرار است به همراه یک گروه سه نفره (تریو) به اجرای موسیقی بپردازد. او در این‌باره به «موسیقی ما» می‌گوید: «قرار است در این اجرا، تجربه متفاوت‌تری داشته باشیم که برای همین، تغییرات جزئی در گروه خواهیم داشت و این‌بار با شایان فتحی به عنوان درامر روی صحنه خواهیم رفت و مثل همیشه حمزه یگانه هم در کنار ما خواهد بود. در واقع یک «تریو» که ابراهیم علوی هم به عنوان نوانده مهمان ما را با ساز عود همراهی خواهد کرد.»

این نوازنده گیتارباس که سابقه حضور در گروه‌های مختلف پاپ و تلفیقی را هم دارد درباره رپرتوار اجرایی برنامه می‌گوید: «قرار است برای این کنسرت 10 قطعه اجرا کنیم که پنج قطعه آن از ساخته‌های من، سه قطعه از آثار حمزه یگانه و دو قطعه هم از ساخته‌های آویشای کوهن (نوازنده کنترباس و آهنگساز سبک جز) خواهد بود.»

آخرین اجرای گروه آرین کشیشی، در جشنواره موسیقی فجر سال گذشته بوده و این گروه قرار است بار دیگر 16 آذرماه به همت «موسسه باغ شیرین»، ساعت 20 در تالار رودکی روی صحنه بروند که علاقه‌مندان می‌توان برای تهیه بلیت به سایت «ایران کنسرت» مراجعه کنند.
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
 
تاریخ انتشار : جمعه 5 آذر 1395 - 15:17
 
 
 
 
 
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...