دهم دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می‌شود نخستین کنسرت «پازل بند» در تهران


دهم دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می‌شود
نخستین کنسرت «پازل بند» در تهران
موسیقی‌ما - نخستین کنسرت «پازل بند» پس از انتشار آلبوم «قایق کاغذی» در تهران روی صحنه می‌رود.

به گزارش «موسیقی ما»، کنسرت «پازل بند» پس از انتشار آلبوم «قایق کاغذی» و اجرای زنده در جزیره کیش، در تاریخ دهم دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد.

مدیر اجرایی پازل بند درباره برنامه‌ریزی این کنسرت در گفت و گو با سایت «موسیقی‌ما» گفت: «پازل بند از همان ابتدای شروع رسمی فعالیت هایش در حوزه موسیقی در تلاش است در تمام زمینه‌های کاری، خروجی مناسبی  را به معرض نمایش بگذارد. این موضوع در رونمایی نخستین آلبوم این گروه در برج میلاد  نمود پیدا کرد و در برنامه های بعدی این گروه نیز ادامه داشت. برای کنسرت تهران نیز برنامه ریزی‌های زیادی اتفاق افتاده است که  به تکنولوژی روز نزدیک شده ایم و این ادعا در روز برگزاری برنامه برای همه اثبات خواهد شد.»

ناصری در توضیح بیشتر این اتفاقات در کنسرت «پازل بند» گفت: «اجرا و محتوای این کنسرت فرق های زیادی با کنسرت های برگزار شده در ایران دارد. برخی جزئیات قرار نیست تا روز اجرا منتشر شود. با کشورهای اروپایی در حال رایزنی برای برخی امکانات در این کنسرت هستیم که در روز اجرا قرار است از آنها رونمایی شود.»

نخستین کنسرت «پازل بند» به همت موسسه آوازی نو به مدیریت حسن اردستانی در تهران روی صحنه خواهد رفت.

بلیت فروشی این کنسرت نیز از ساعت 15 امروز – چهارشنبه سوم آذر- آغاز خواهد شد و علاقمندان می توانند نسبت به تهیه بلیت این کنسرت اقدام کنند.

در ادامه تیزر ویدئویی این کنسرت را به صورت اختصاصی در سایت «موسیقی ما» ببینید و دانلود کنید:
 
 
 
   00:00           
 
 00:00  
 
 
 
 
 
دانلود
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 آذر 1395 - 11:55
 
 
 

برچسب ها:

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...