محمد سیاوش . مدرس پیانو . کیبورد . آهنگسازی . آموزشگاه موسیقی فریدونی

محمد سیاوش . مدرس پیانو . کیبورد . آهنگسازی . آموزشگاه موسیقی فریدونی

تلفن جهت ثبت نام : ۲۲۹۵۲۸۲۰

محمد سیاوش متولد ۱۳۵۳ دارای مدرک کارشناسی موسیقی-آهنگسازی از موسسه آموزش عالی نهاوند میباشد .

فراگیری موسیقی را با نوازندگی کیبرد از سال ۱۳۶۹ در شهر قزوین آغاز نمود و پس از مدتی جهت گذراندی دوره ی تیٔوری موسیقی و آموزش نت خوانی در آموزشگاهی در شهر قزوین ثبت نام نمود و موفق به دریافت مدرک دیپلم در رشته نوازندگی کیبرد شد .

پس از دریافت مدرک مذکور در همان آموزشگاه مشغول به تدریس موسیقی شده و با توجه به محدودیت هایی که در شهرستانها در آن زمان موجود بود به فعالیت هنری خود ادامه داد .

در سال 1381 شروع به فراگیری گیتار نمود و به صورت خودآموز و نه به صورت حرفه ای در کنار اساتید گیتار در شهر قزوین نوازندگی گیتار پاپ را یاد گرفت . با توجه به علاقه زیادی که به باس در موسیقی داشت جهت فراگیری گیتار باس در کلاس های استاد کاوه سنجابی در تهران ثبت نام نموده و شروع به فراگیری گیتار باس نمود. پس از گذشت 3 سال با توجه به مشکلات پیش آمده تمرینات را در منزل انجام میداد . در سال 1390 جهت همکاری با یک گروه موسیقی درآمریکای جنوبی عازم کشور شیلی شد و در آن گروه ابتدا به نوازندگی گیتار و سپس با فراگیری سازی با نام "ویگویٔلا" که در موسیقی های کلاسیک کشور های آمریکای جنوبی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد ، در کشورهای شیلی و پرومشغول به نوازندگی این ساز در گروه شدم .

پس از گذشت حدود 2 سال به علت مسایٔل مربوط به اقامت در خارج از کشور ، به ایران بازگشت و در کنکور کاردانی به کارشناسی رشته هنر شرکت نمود و درموسسه آموزش عالی نهاوند در رشته آهنگسازی پذیرفته شد و در کلاس استادانی همچون شهرام فقیهی ( فرم و آنالیز ) ، زنده یاد مهدی رفعتی ( سلفژ – هارمونی ) سرکار خانم یلدا صمدی ( نوازندگی پیانو ایرانی ) فرهاد شیخی ( رهبری ارکستر ) وحید کیخواهی (ارکستراسیون ) و .... به فراگیری هر چه بیشتر موسیقی به صورت آکادمیک پرداخت . لازم به ذکر است در طول مدت زندگی موسیقایی خود به صورت خصوصی نیز به تدریس موسیقی پرداخته است .

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...