امیر صنیعی - استاد پیانو

امیر صنیعی - استاد پیانو

امیر صنیعی

هنرآموز : پیانو 

متولد 1361

دانشجوی رشته ی موسیقی کلاسیک در مقطع کارشناسی دانشگاه هنر تهران،

 

سازتخصصی: پیانوی کلاسیک

فراگیری پیانو در دانشگاه بصورت آکادمیک زیر نظیر اساتید محترم:آقایان سعید خرمشاهی و امیرعلی فهیمی و بصورت آزاد، زیر نظر آقای رضا الهامیان (از اساتید پیانوی دانشگاه هنر تهران)

قطعات کار شده در این مقطع تحصیلی از چهار دوره ی موسیقی کلاسیک شامل اتودهایی از بیر، چرنی، کرامر و اشمیت، انوانوسیون های دو و سه صدایی، پرلود و فوگ هایی از دو دفتر کلاویه ی تعدیل شده، توکاتا و فوگ و یک پارتیتا همگی از باخ، چند سوناتین و سونات و باگاتل از بتهوون، مومان موزیکات از شوبرت، تعدادی قطعات مستقل از شومان، والس، اینترمتزو و کاپریچیو از برامس، تعدادی پرلود و قطعات مستقل از دبوسی، پرلودهایی از اسکریابین و تعدادی قطعات از آهنگسازان دیگر می باشد که بخشی از این قطعات در برنامه های اجرای آزاد درون دانشگاهی و مسابقاتی در فرهنگسرای بهمن اجرا شده است.

رپرتوار اجرا شده در آزمون عملی ورودی دانشگاه هنر شامل پرلود و فوگ شماره ی شانزده در سل مینور از دفتر اول کلاویه ی تعدیل شده ی باخ، سونات 20 بتهوون در سل ماژور، اینترمتزوی سی بمل مینور از برامس و پرلود شماره ی شش در ر مینور از دفتر اول پرلودهای دبوسی

گیتار الکتریک و آکوستیک:

از سال 82 به علت علاقه به موسیقی جز، بلوز و راک، فراگیری گیتار الکتریک و آکوستیک را نزد اساتید محترم آقایان شهریار توکلی و نوریک مسیاکیان شروع کرد که قطعات کار شده شامل کارهایی از جیمی هندریکس، استیوی ری وان، جو ساتریانی و از گروه های بیتلز، کویین، پینک فلوید، دیپ پرپل، بی جیز، جتروتال، کانزاس، لدزپلین و... می باشد.

مباحث تئوریک:

از سال 82 مباحث مقدماتی تئوری موسیقی را نزد آقای امیرخانی، از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد رشته ی آهنگسازی دانشگاه تهران، شروع کرده، در ادامه مبانی مقدماتی آهنگسازی نظیر هارمونی، کنترپوئن، سازشناسی و ارکستراسیون را نیز تحت نظر ایشان تعلیم دید. همچنین سلفژ و دیکته ی موسیقی را جدای از آموزش دانشگاهی، نزد آقای میلاد عمرانلو (رهبر گروه آوازی تهران) فراگرفت.

به توصیه ی اساتید مبنی بر کسب تجربه، از سال 86  بصورت خصوصی شروع به تدریس کلیه ی موارد ذکر شده کرد.

در مقطع کاردانی بلحاظ معدلی و کار عملی جزو سه نفر اول رشته بوده و با کسب رتبه ی 5 کنکور سراسری کارشناسی ناپیوسته سال 89 و موفقیت در آزمون عملی با رپرتوار یاد شده، تحصیل خود را در دانشگاه هنر تهران ادامه داد.

 

امیر صنیعی 
استاد پیانو
روزهای کلاس : یکشنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه
تلفن رزرو : 22952820


نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است پس از تائید مدیر نمایان شود.
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید  1. هیچ نظری ثبت نشده است

    شما اولین نفر باشید !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA Image Reload Image